http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Góry Izerskie

Wydawnictwa » Mapy

Śnieżnik, plan Międzygórza

     Jest to mapa dwustronna. Na jednej stronie opracowanie kartograficzne obejmuje teren Śnieżnika, a na drugiej plan Międzygórza. Plan Międzygórza jest opracowany w skali 1:8 000, natomiast Śnieżnik 1:20 000.

     Na mapie Śnieżnika zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych. W miejscowościach opisano nazwy głównych ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych, łącznie z kilometrażem. Numery atrakcji w opisie odpowiadają numerom na mapie. Wyróżniono miejscowości godne zwiedzania i miejsca szczególnie interesujące aktywnych. Opis atrakcji zilustrowano wieloma fotografiami.

     Na planie Międzygórza podano: nazwy ulic, numerację posesji, nazwy noclegów i gastronomii, wyróżniono ciekawe miejsca, wszystkie szlaki i ścieżki edukacyjne. ukształtowanie terenu pokazano za pomocą warstwic. Część opisową wzbogacono ciekawymi aktualnymi fotografiami.


Mapa aktualizowana w terenie ''Śnieżnik, plan Międzygórza''. Wydawnictwo PLAN, Wrocław 2013. Mapa w skali 1:20 000, plan Międzygórza w skali 1:8 000, mapa dwustronna

Kup mapę w naszej regionalnej księgarni wysyłkowej 
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2013-07-15, godz. 18:37, Odwiedzin: 5073
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0771291256