http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Izerskie - noclegi (+ Pogórze)

Agroturystyka Wysoki Kamień

 

Agroturystyka Wysoki Kamień

Kopaniec 120
58-512 Stara Kamienica


tel. 75 754 14 19
kom. 698 842 166

e-mail:
hochstein@wp.pl

www: www.
wysokikamien.planty.pl
  

     Wysoki Kamień to nazwa szczytu w Górach Izerskich i... nazwa naszego domu. Odległość między jednym a drugim to ok. 4 godziny pięknego spaceru leśnymi szlakami. Nagrodą na szczycie jest cudowny widok na Karkonosze, Pogórze Izerskie aż po Góry Kaczawskie. Nasz dom istniał już w roku 1750. Kamienna konstrukcja i większe izby gościły początkowo pocztę konną. Służono wymianą koni i ciepłą strawą. W wieku XIX otwarto w domu gospodę i przybyło kilka miejsc noclegowych dla gości . Po I wojnie światowej dom rozbudowano i miejsce zwane „Gasthaus zum Hochstein” (Gospoda pod Wysokim Kamieniem) przyjmowała już turystów z Berlina, Anglii i Francji. Wydawano gorące obiady, wypiekano chleb i ciasto, wędzono wędliny i wyroby z przydomowej masarni... Dziś Wysoki Kamień to miejsce, w którym buduje się nową historię. Wciąż realizowane są nowe pomysły. Powstają dzieła inspirujące do spotkań, rozmów i przyjaźni. Zapraszamy wszystkich „poszukujących” do naszego domu i galerii.

     Prowadzimy również agroturystykę, której główną atrakcją jest cisza, piękne widoki i tzw. święty spokój. Bliskość natury, czystość powietrza, dalekie przestrzenie... to wszystko w górskiej wsi Kopaniec. Zapraszamy do apartamentu o pow. 100m2 z salonem, dwiema sypialniami (na 8 osób), wyposażoną kuchnią i łazienką. To mieszkanie z niezależnym wejściem, własnym miejscem parkingowym i rekreacyjnym. Dla grup posiadamy łącznie w domu 14 miejsc noclegowych.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2013-04-08, godz. 21:32, Odwiedzin: 6484
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0699930191