http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Świdnica i okolice (przewodnik)

Wydawnictwa » Książki

Walory turystyczne ratuszy Dolnego Śląska

     Publikację ''Walory turystyczne ratuszy Dolnego Śląska'' Gmina Prusice wydaje w związku z zakończeniem realizacji w latach 2010-2012 projektu ''Turystyka kulturowa w Gminie Prusice poprzez rewitalizację elewacji zabytkowego ratusza, wieży widokowej oraz rynku i utworzenie Punktu Informacji Turystycznej''.

     Rezultatem projektu jest między innymi udostępnienie turystom wieży widokowej ratusza i Punktu Informacji Turystycznej. Przebudowany rynek wraz z ratuszem zaprasza do Prusic - ''Miasta Trzech Wież'' - trustów z kraju i zagranicy.

     W ostatnim okresie odrestaurowano wiele ratuszy i wież widokowych na Dolnym Śląsku, dlatego prezentujemy je w niniejszej publikacji, licząc na wielkie zainteresowanie ze strony turystów.


Rafał Eysymontt: ''Walory turystyczne ratuszy Dolnego Śląska''. Via Nova 2012. Okładka twarda, format 21,5 x 30 cm, stron 96, liczne kolorowe ilustracje

Kup książkę w naszej regionalnej księgarni wysyłkowej
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2013-03-28, godz. 12:03, Odwiedzin: 4958
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0705502033