http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Sowie - noclegi

OWR Wisła

 

OWR Wisła

Sokolec 33
57-540 Ludwikowice Kłodzkie


tel. 74 871 61 74
kom. 696 384 601

e-mail: wislap@poczta.onet.pl
www: www.wislap.pl 
 

     Piękna przyroda i możliwość wykorzystania walorów ośrodka oraz okolicy sprawiają, że mamy wielu stałych klientów. Łagodny górski klimat i bliskość rzeki oraz możliwość spacerów lub wypadów na okoliczne górskie szlaki wykorzystują przyjeżdżający do nas od lat wczasowicze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

     Ośrodek Wczasowo-Rekreacyjny WISŁA położony jest malowniczo w Górach Sowich. Organizujemy wypoczynek rodzinny oraz dla grup dzieci i młodzieży, zakładów pracy, biur turystycznych i turysty indywidualnego. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2-3-4-5-6 osobowe z łazienką, łącznię możemy zakwaterować 125 osób. W obiekcie jest sala TV z dekoderem Polsatu, duża sala na spotkania integracyjne, szkolenia, zabawy manualne, dyskoteki, stół do ping-ponga, gra piłkarzyki, bilard. W naszej jadalni, mieszczącej jednorazowo 80 osób, serwujemy domowe posiłki. Na terenie przyległym do obiektu są boiska, miejsce na grilla i ognisko oraz zadaszony teren na organizowanie biesiady z muzyką i tańcem. Osoby lubiące aktywny wypoczynek mają do dyspozycji szlaki turystyczne piesze i rowerowe, a także letnią siłownię. Parking przy obiekcie dla samochodów osobowych i autokarów. 

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2013-01-26, godz. 20:20, Odwiedzin: 7363
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.1108341217