Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Horní Pomoraví 1:60 000 [P1/1]

Noclegi » Góry Sowie - noclegi

Szyprówka

 

Szyprówka

Sokolec 32
57-450 Sokolec

tel. 74 662 20 67
kom. 605 221 088

e-mail: rezerwacja@szyprowka.pl  
www: www.szyprowka.pl 
 

     Jeżeli poszukujesz ciszy, pięknego widoku, a jednocześnie w ciągu dnia chcesz pospacerować, pojeździć na rowerze, a zimą na nartach, to Szyprówka (dawniej Chata Pod Sową) jest miejscem dla Ciebie. Naszym Gościom oferujemy noclegi i pełne wyżywienie. Pomożemy również w organizacji imprez okolicznościowych, a jednocześnie na pewno doradzimy co warto zobaczyć w okolicy. Sami jesteśmy z Gór Sowich, kochamy je i czynnie korzystamy ze wszelkich dobrodziejstw, jakie daje nam ta lokalizacja.

    Nasz pensjonat położony jest na Przełęczy Sokolej - na granicy Sokolca i Rzeczki. Jesteśmy na tyle blisko, aby bez zmęczenia dojść do nas z głównej drogi, a jednocześnie na tyle daleko, aby nie przeszkadzał nam hałas z niej dobiegający. Przy samym budynku posiadamy własny parking, na którym bezpiecznie zaparkujesz swój samochód. Zapraszamy na posiłek na tarasie, z którego rozciąga się widok na całe południowe pasmo Sudetów. Oferujemy dziewięć pokoi 2-, 3- i 4-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Na miejscu dostępny bezprzewodowy Internet (WiFi).

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2013-01-21, godz. 18:18, Odwiedzin: 7175
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0712101460